Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo volejte 558 843 540

Elektrocentrála Könner & Söhnen KS 2000iG S

Kód: 9700Z143
ZDARMAZDARMA
ks 2000ig s 2
16 900 Kč / ks 13 967 Kč bez DPH
Dostupné od února 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost: 16 kg
Napětí, V: 230
Max. výkon, kW: 2.0
Jmenovitý výkon, kW: 1.8
Frekvence, Hz: 50
Proud, A (max): 8.7
Zásuvka: 1x16A
Start motoru: ruční
Objem palivové nádrže, l: 4.0
LED displej: napětí, frekvence, pracovní doba
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 62/87
Zásuvka 12V, A:
USB výstupy:
Model motor: KS 100i
Objem válce motoru, cm3: 79.7
Typ motoru: LPG/benzínový, jednoválcový, čtyřtaktní, vzduchem chlazený
Výkon motoru, HP: 2.5
Paralelní funkce: +
Objem olejové nádrže, l: 0.4
Faktor síly, cos φ: 1
Rozměry (D*Š*V), mm: 480x280x460
Čistá hmotnost, kg: 15.6
Hrubá hmotnost, kg: 18
Ochranná třída: IP23M

 

 

INVERTOROVÁ ELEKTROCENTRÁLA KS 2000IG S 

 

Invertorová elektrocentrála na plyn a benzín Könner & Söhnen KS 2000iG S německé značky Könner & Söhnen je pohodlný, kompaktní, téměř tichý zdroj elektrické energie. Klíčovou vlastností tohoto modelu je, že produkuje elektrický proud se správnou sinusovou vlnou.

V ekonomickém režimu umožňuje snížit spotřebu paliva až o 50% při nízkém zatížení snížením otáček motoru. Elektrocentrála s měděným vinutím a výkonným motorem K&S zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání a splňují všechny evropské standardy kvality. Přítomnost LED displeje umožňuje lepší kontrolu provozu generátoru a včasnou údržbu.

 

ČISTÁ SINUSOVÁ VLNA

Vestavěná mikroprocesorová elektronická jednotka řídí provoz generátoru, poskytuje maximálně stabilní frekvenci 50 Hz a napětí 230 V pro spolehlivý provoz citlivější elektroniky.

 

 

LPG / PLYN

Funguje jak na benzín, tak na plyn (propan-butan), sada obsahuje vše, co potřebujete k použití plynu jako paliva: hadici s redukcí, která se připojuje k plynové lahvi a zajišťuje spolehlivost plynového připojení. Vše jednoduše stačí propopojit s elektrocentrálou a nastartovat motor.

 

UNIVERZÁLNOST PŘÍPOJKY PLYNU

možnost propojení jak s přenosnou plynovou lahví, tak se stacionární plynovou nádrží (plynojem). Podléhá připojení certifikovaným odborníkem. Tlak v napájecím systému nesmí překročit 16 barů.

 

NÍZKÁ HLUČNOST

Pouzdro odolné proti hluku zajišťuje minimální hladinu hluku (62 dB Lpa 7 m), snadné použítí, pohodlnou přepravu a vybavené podpěrami.

 

ÚSPORA EKONOMICKÉHO REŽIMU

Přepínač režimu úspory paliva může snížit spotřebu paliva až o 50% při nízkém zatížení snížením otáček motoru.

 

SPOLEHLIVÉ MOTORY

Spolehlivý motor Könner & Söhnen splňuje všechny evropské standardy kvality, včetně moderní ekologické normy EURO V. Spolehlivý motor K&S má individuální sériové číslo, které nám umožňuje kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Vysoce kvalitní alternátor s měděnou cívkou a výkonným hnacím motorem zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání. Doporučuje se používat pro zařízení citlivá na spotřebu energie (kotle, lékařská zařízení, audio zařízení atd.).

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlně vyhledejte všechny funkce: multifunkční LED displej (hodinový měřič, napětí, frekvence), indikátory sledování stavu generátoru zobrazují aktuální provozní stav, automatické odpojení pojistky v případě přetížení nebo zkratu, nízká hladina oleje, tlačítko Reset pro restart řídicí systém a obnovení napájení, konektor pro paralelní připojení generátorů a zemnící svorku.

 

MODUL PRO PARALELN9 PŘIPOJENÍ - KS PU1

Celkový výstupní výkon elektrocentrály můžete zvýšit kombinací dvou invertorových elektrocentrál s boxem Parallel Unit KS PU1 od společnosti Könner & Söhnen.

Díky paralelnímu zapojení dvou identických modelů generátorů je možné získat výstupní výkon dvakrát vyšší než nominální výkon těchto modelů. Při připojení generátorů různého výkonu pomocí funkce „Paralelní“ je možné získat výstupní výkon rovnající se dvojnásobku jmenovitého výkonu menšího generátoru (kromě modelů KS 8100iEG, KS 8100IE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální s invertorem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: