Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Odvlhčovač Dantherm CDT 90

Kód: 33987
Dárek
Značka: Dantherm
ZDARMAZDARMA
cdt 90 17b6565 low
123 445 Kč / ks 102 021 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Profesionální odvlhčovač o výkonu 87 l/24h. Použité chladivo R 454C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odvlhčovač Dantherm CDT 90 

Mobilní odvlhčovač CDT lze dodat s kazetou pro čerpadlo kondenzátu namontovanou namísto nádoby na vodu. To čerpá kondenzovanou vodu do odtoku. Při použití tohoto čerpadla kondenzátu nebude váš odvlhčovač vyžadovat údržbu, protože nebudete muset vyprazdňovat těžkou nádrž zaplněnou vodou. Výška hladiny je max. 4 m. Kazeta pro čerpadlo kondenzátu je k dispozici jako příslušenství.

Řada CDT nabízí výkon od 30 do 94 l / 24 h a maximální pracovní teplotu 32 °C, a také vynikající ovládání nastavení a provozu. Digitální dotykový displej umožňuje rychlou a snadnou kontrolu vlhkosti a zjištění servisního stavu. Kromě toho lze z displeje vyčíst počet provozních hodin a spotřebu energie.

Odvlhčovače CDT byly pečlivě navrženy pro snadnou manipulaci a přepravu. Nastavitelné a pevné rukojeti zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci a obsluhu. Velká gumová kola umožňují snadnou přepravu CDT po schodech a přes zdánlivě neprůchozí místa. Kola po stranách jednotky nevyčnívají, aby byly odvlhčovače co nejužší a nedocházelo tak k nechtěným nárazům do dveří a panelů. Během přepravy a skladování je možné jednotky skládat na sebe, takže vyžadují minimum prostoru.

Všechny odvlhčovače řady Dantherm CDT jsou kondenzační odvlhčovače. Zabudovaný ventilátor nasává vlhký vzduch do odvlhčovače a vhání jej do odpařovače. Jakmile se teplý vlhký vzduch setká se studeným povrchem odpařovače, zkondenzuje na vodu, která je vedena do nádoby na vodu. Během procesu se suchý vzduch zahřeje a vrací se do místnosti. Opakovaná cirkulace vzduchu skrze jednotku snižuje relativní vlhkost, čímž dochází k velmi rychlému, ale jemnému vysoušení. 

Použité chladivo R454 C.

 Použití

  • Odstraňování škod
  • Vysoušení budov
  • Vodárny
  • Suché skladování

Parametry produktu 

Výkon (30°C/80%/RH) 94 l/24h
Průtok vzduchu 1000 m3/h
Pracovní teplota 3-32 °C
Pracovní vlhkost 40-100 %
Hmotnost 62 Kg
Napětí 230 V
Frekvence 50 Hz
D x Š x V 593x650x977 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vytápění, odvlhčovaní, chlazení
Hmotnost: 62 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX