Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Reverzní vibrační deska Wacker Neuson BPU2540A +

Kód: 5000008758
142 701 Kč / ks 117 935 Kč bez DPH
do 3 až 10 dnů

BPU 2540 patří k lehkým univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i údržbu ulic, silnic a parkovišť.

Největší hutnění v nejužším prostoru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reverzní vibrační deska Wacker Neuson BPU2540A

Lehké reverzibilní vibrační desky patří mezi výkonné univerzální stroje pro hutnění záplat, zahradnictví a terénní úpravy i pro údržbu silnic, cest a parkovišť. Stejně jako všechny vibrační desky ve třídě 25 - 37 kN od společnosti Wacker Neuson mají integrované robustní transportní zařízení. Tato třída vybavení na trhu proto nabízí na staveništi jedinečnou mobilitu. Díky své kompaktní konstrukci a skvělé ovladatelnosti jsou lehké reverzibilní vibrační desky ideální pro zhutňování příkopů, chodníků a dalších omezených oblastí. Dobře promyšlené detaily z nich činí ideální hutnící stroj pro trvalé profesionální použití.

Hlavní přednosti
Kompaktní rozměry, vysoký výkon - Stroj dosahuje vysokého výkonu při kompaktních rozměrech a nabízí tak vysokou účinnost a pohodlnou manipulaci. Nízká celková výška umožňuje průchod pod příčnými vřeteny v zástavbě. Kompaktní rozměry stroje usnadňují přepravu.
■ Integrované transportní zařízení - Vibrační deska má robustní transportní kolečka integrovaná do zařízení. To usnadňuje přepravu zařízení na staveništi, protože pro přemístění vibrační desky nejsou zapotřebí žádné pomocné prostředky. To šetří čas na staveništi.
Robustní a odolný - Vibrační deska je vyrobena z extrémně robustních materiálů s nízkým opotřebením. To jí dodává dlouhou životnost. Takto vypadá i základní deska z tvárné litiny (GJS700). I po dlouhé době používání má vibrační deska vysokou hodnotu při dalším prodeji. Investice do tohoto stroje je proto velmi ekonomická.

VARIACE MODELŮ - DOSTUPNOST A CENA NA DOTAZ

TECHNICKÉ PARAMETRY: DOSTUPNOST A CENA NA DOTAZ

LEGENDA:

H - Hatz motor
A - Honda motor
Y - Yannmar motor
e - elektro start
h - počítadlo mth
c - compatec (indikátor hutnění)

Skutečná hloubka zhutnění se může lišit od zde uvedených hodnot v závislosti na vlastnostech půdy a vlivech prostředí. V každém případě doporučujeme zkontrolovat výsledek hutnění pomocí vhodných měřicích přístrojů.

Vezměte prosím na vědomí, že nabídka produktů se může v jednotlivých zemích lišit. Zde zobrazený obsah / produkty nemusí být dostupné ve vaší zemi. Zobrazené ilustrace, vybavení a údaje se také mohou lišit od aktuálního dodacího programu ve vaší zemi. Mohou být zobrazeny volitelné doplňky, které jsou za příplatek. Změny vyhrazeny.

Cena přepravy bude v objednávce upravena dle rozměrů a váhy zboží. O případné úpravě ceny budete předem informováni.

DOSTUPNOST A CENU STROJE OVĚŘÍME VŽDY AKTUÁLNĚ, BUDETE PŘEDEM INFORMOVÁNI.

Doplňkové parametry

Kategorie: 100 až 200 kg
Hmotnost: 145 kg
Výrobce: Wacker Neuson

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX