Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Jednotka vibrační QGH ENAR s motorem HONDA GX160 +

Kód: 17581
Dárek
Značka: Enar
62 841 Kč / ks 51 935 Kč bez DPH
do 3 až 10 dnů

Jednotka vibrační QGH ENAR s motorem HONDA GX160 k dvojitým pevným vibračním lištám, benzínový motor Honda GX160, hloubka vibrací až 300 mm, zdvihový objem 160 cm3, šířka 2,5–6 m, hmotnost 48,2 kg, bez lišt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka vibrační QGH ENAR s motorem HONDA GX160

  • Rozložit, sbalit a odjet. Žádné ztráty času! Snadná montáž/demontáž. Navzdory své velikosti je toto zařízení snadné sestavit a přepravovat. Je velmi jednoduché připevnit motor k nosníku a stejně tak jednoduché je i odejmout a připravit k odvozu na další práci.
  • Vysoký konzistentní výkon při každém typu povrchu. Lišty Enar Double Beam byly navrženy tak, aby pro intenzivní práci na širokých plochách a zároveň při zachování kvalitního a úzkého povrchu.
  • Vysoké vibrace a vysoká odstředivá síla. Nosníky QP/QG mají díky své hmotnosti, frekvenci a odstředivé síle schopnost vibrovat až do hloubky 300 mm.

Pozor! Jedná se pouze o motor s vodícím madlem, lišty se prodávají samostatně.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

Dvojité vibrační lišty jsou navrženy pro povrchy s různou délkou. Lišty se vyrábějí buď s oceli pro odolnost a nebo hliníkové pro jednoduší manipulaci. Hliníkové provedení 2,5m-4,5m, ocelové provedení 3,5-6m.

Vezměte prosím na vědomí, že zobrazené ilustrace, vybavení a údaje se také mohou lišit od aktuálního dodacího programu. Mohou být zobrazeny volitelné doplňky, které jsou za příplatek. Změny vyhrazeny.

Cena přepravy může být v objednávce upravena dle rozměrů a váhy zboží. O případné úpravě ceny budete předem informováni.

DOSTUPNOST A CENU ZBOŽÍ OVĚŘÍME VŽDY AKTUÁLNĚ, BUDETE PŘEDEM INFORMOVÁNI.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné dvojité vibrační lišty
Hmotnost: 48.2 kg
Výrobce: Enar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX