Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Rotační čistič ploch FL-AHK-KAU 520 +

Kód: 80.767
Dárek
Značka: Kränzle
87 723 Kč / ks 72 498 Kč bez DPH
Expedice do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
5.8.2024

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení na kolečkách, s plastovým ochranným kruhem a s prostorem pro trysku na odstraňování zvýkaček určený pro čištění ploch vysokotlakým proudem studené nebo horké vody. Max. tlak: 350 bar, pracovní šíře: 520 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení s prodloužením, s plastovým ochranným kruhem, s extra vysokotlakou pistolí a prostorem pro speciální trysku na odstranění nalepených žvýkaček z povrchů s možností odsávání a se čtyřmi nerezovými výškově nastavitelnými kolečky pro snadnější manipulaci pro různé druhy povrchů. Určený pro čištění ploch proudem vody za pomoci vysokotlakého čisticího přístroje.

Kompletní nerezový design kvalifikuje tento výrobek jako absolutně odolný přístroj na trhu. Max. tlak vody: 350 barů, pracovní šíře: Ø 520 mm.

Velký rotační čistič ploch je ideální pro středně velké a velké oblasti uvnitř i venku! Tento velký multifunkční čistič ploch je vhodný k čištění jakéhokoli rovného povrchu.

Určitě jste si všimli na mnoha ulicích a veřejných místech jako jsou např. parky, náměstí, nádraží a školy, že jsou pokryty žvýkačkami. Speciální tryska na odstraňování žvýkaček je umístěná vzadu na čističi (není však součástí dodávky, nutno zakoupit samostatně dle parametrů vysokotlakého čističe). Pravá ruční pistole je pro povrchové čištění a levá ruční pistole je pro odstraňování žvýkaček. Vysokotlaká tryska nadzvedne, rozláme a rozřeže žvýkačky pro snadné odstranění z povrchu a následné odsátí.
 

S tímto multifunkčním čističem jste vybaveni pro každou "čistící akci". Vhodný na rovné pevné podlažní plochy. Čistič povrchů pro aplikaci studené nebo horké vody dosahuje špičkového výkonu bez jakékoli údržby. Ideální pro čištění parkovišť, čerpacích stanic, školních dvorů, uliček, sportovišť atd.

Průmyslové provedení zaručuje dlouhou životnost! Tato série obsahuje vyztužený nerezový kryt a speciálně navržený otočný středový prvek, který zaručuje dlouhou životnost.

Ramena rotoru

Kvalitní zpracování a materiál!

Ramena rotoru z ušlechtilé nerezové oceli odolají vysokým tlakům až do 500 barů a teplotám do 120 °C. Ramena jsou svařována precizně a s důrazem na vyvážení.

Otočný středový prvek

Švýcarská kvalita!

Vysokootáčkový nerezový střed vybavený samomazacími nerezovými ložisky pro zvýšení kvality a životnosti. Dvojitý systém karbidového těsnění zaručuje dlouhotrvající provoz pod stálým vytížením.

Kolečka z ušlechtilé ocele a plastový ochranný kruh

Pro jednodušší manipulaci!

Odolné nerezové pryžové kolečka (ø100mm) jsou stavěné na velkou zátěž. Mají vlastní montážní konzoly a zajišťují snadné manévrování i ve stísněných prostorech a také dlouhověkost.
 
Plastový kryt nachází své uplatnění v potravinářském a farmaceutickém průmyslu! A také všude tam, kde jsou vysoké nároky a přísné požadavky na hygienu. Ve štětinách se mohou zachytávat nečistoty a bakterie zatímco plastový kryt se lépe udržuje v čistotě.

Nastavitelná výška koleček

Pro různé druhy povrchů!

Rám, vyrobený z nerezové oceli, zajišťuje pevnost a stabilitu. Možnost nastavení výšky zajišťuje efektivní čištění na jakémkoli typu povrchu. Speciální provedení: čtyři nerezová kolečka, o velikosti 100 mm zajišťují snadnou manévrovatelnost dokonce i na ne příliš kvalitních površích.

Recyklace

Systém obnovy!

Ochrana životního prostředí je dnes důležitější než kdy jindy! Tento rotační čistič ploch má tělo s dvojitou stěnou pro optimalizaci sacího výkonu. Zbytková voda a zbytky nečistot lze efektivně odsát. Vodu pak můžete regenerovat, nečistoty recyklovat a znovu použít!

Prostor pro trysku na odstraňení žvýkaček

Efektivní a rychlé rešení pro očistu veřejných prostor!

Speciální tryska na odstraňování přilepených žvýkaček z povrchů je umístěná v zadní části čističe. Pravá ruční pistole je pro povrchové čištění a levá ruční pistole je pro odstraňování žvýkaček. Vysokotlaká tryska nadzvedne a rozláme a rozřeže žvýkačky pro snadné odstranění.

Tryska není součástí čističe, je nutné ji objednat zvlášť na základě parametrů a výkonu Vašeho vysokotlakého čisticího přístroje.

Hmotnost 20,0 kg
Maximální teplota 120 °C
Maximální tlak 350 Bar
Nerezový kryt 520 mm
Velikost trysek na rotačních ramenech 2 x 1503
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 20 kg
Výrobce: Kränzle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX