Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Jednotka vibrační QXE ENAR s elektrickým motorem 230V

Kód: 56291
18 633 Kč / ks 15 399 Kč bez DPH
do 3 až 10 dnů

Jednotka vibrační QXE k stahovacím lištám Enar, elektrický motor, odpružené rukojeti, práce v obou směrech pohybu, výkon 125 W, napětí 230 V, odstředivá síla 0,7 kN, šířka 1,5–4 m, hmotnost 8,9 kg, bez lišt.

  • Motor - elektrický 230V
  • Hmotnost - 8,9Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka vibrační QXE s elektrickým motorem 230V.

Vibrační lišty jsou zařízení pro úpravu betonových povrchů. Jejich základním rysem je nízká hmotnost, která umožňuje snadnou obsluhu jedné osobě. Jsou určeny pro práci přímo na betonovém povrchu, proto není potřeba používat žádné kolejnicové vedení. Tělesa lišt vyrobená z hliníkové slitiny jsou tuhá a zaručují dobrou kvalitu výsledného povrchu. U vibračních lišt poháněných zážehovým motorem se vibrace nastavují pákou ovládání otáček.

  • Kompletní sortiment, rozmanitost modelů: Možnosti, které společnost Enar nabízí v řadě QX, znamenají, že usnadňuje uspokojení potřeb uživatele. Toho je dosaženo díky široké škále délek profilů a různým motorů.
  • Lehce a snadno se používá: Tento výrobek může snadno používat jedna osoba při práci díky své velikosti a hmotnosti. To také umožňuje lepší přepravu výrobku.
  • Ekonomické v ceně a kvalitě: Cena tohoto výrobku je ekonomicky mnohem vyšší než u jeho protějšků, protože má základní provedení, aniž by se ztratila kvalitní povrchová úprava betonu. Kromě toho je díky jednoduché konstrukci k dispozici také řada elektromotorů, díky čemuž je přizpůsobivost tohoto výrobku jednou z jeho klíčových vlastností.
  • Snadné manévrování: bez omezení v malých prostorech. Díky svému designu a rozsahu délek profilů je. s tímto výrobkem snadno pracovat v blízkosti stěn a sloupů.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

PARAMETRY MOTORŮ

ZÁŽEHOVÉ:

ELEKTROMOTOR:

TECHNICKÉ PARAMETRY VIBRAČNÍCH LIŠT:

Vezměte prosím na vědomí, že zobrazené ilustrace, vybavení a údaje se také mohou lišit od aktuálního dodacího programu. Mohou být zobrazeny volitelné doplňky, které jsou za příplatek. Změny vyhrazeny.

Cena přepravy může být v objednávce upravena dle rozměrů a váhy zboží. O případné úpravě ceny budete předem informováni.

DOSTUPNOST A CENU ZBOŽÍ OVĚŘÍME VŽDY AKTUÁLNĚ, BUDETE PŘEDEM INFORMOVÁNI.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stahovací vibrační lišty
Hmotnost: 8.9 kg
Výrobce: Enar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX