Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Vibrační ježkový válec Wacker Neuson RTLx-SC3

Kód: 5100061401
891 169 Kč / ks 736 503 Kč bez DPH
do 3 až 10 dnů

Inteligentní dálkově ovládaný příkopový válec je ideálním řešením pro hutnění soudržných zemin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Vibrační ježkový válec Wacker Neuson RTLx-SC3

Příkopový válec RT s infračerveným dálkovým ovládáním SC3 umožňuje práci s osvědčenými výsledky hutnění a s bezpečným provozem. Inteligentní systém ovládání využívá infračervený signál s přímým ovládáním. Kloubový příkopový válec s hutnícími bubny a budičem pod hřídelí v každém kulidle umožňuje účinnější přenos hutnicí energie přímo do půdy pro dosažení lepších výsledků při hutnění. Specialitou RT systémů je hutnění výkopů a podloží základů, komunikací a parkovišť. 

Infračervené přímé dálkové ovládání

 • Obsluha je chráněna před nebezpečím provozem hutnicího stroje ve výkopu nebo v blízkosti jiného stroje.
 • Obsluha je chráněna před prachem, výfukovými plyny a hlukem
 • Dálkový snímač mezi obsluhující osobou a strojem automaticky deaktivuje stroj v dosahu 2 metrů

Nízká poloha budiče

 • Umístění budiče pod hřídelí v každém kulidle umožňuje účinnější přenos hutnicí energie přímo do půdy pro dosažení lepších výsledků.
 • S budičemi umístěnými pod hřídelí je také těžiště v nižší poloze, což zlepšuje stabilitu stroje a snižuje riziko jeho převrácení.
 • Vzhledem k tomu, že se energie zhutňování přenáší přímo do půdy, redukuje se proces opotřebování stroje. Tím se snižují celkové náklady na údržbu stroje.

Nízké náklady na údržbu

 • Trvale mazané budiče a hnací systémy jsou bezúdržbové, takže provoz je po celou dobu životnosti velmi hospodárný. Nejsou vyžadovány žádné výměny oleje pohonu nebo budiče.
 • Veškeré další součásti stroje jsou snadno přístupné díky široce otevíracím krytům, což usnadňuje procesy každodenního čištění a údržby.

Ochrana proti převrácení

 • Válec můžete nastavit na režimy s uzamčením nebo bez uzamčení, které zastaví stroj, pokud provozní úhel ze strany na stranu překročí 45°; před opětovným spuštěním stroje je třeba provádět požadované kontroly nebo opravy, aby nedošlo k poškození motoru nebo jiných součástí. Tato funkce snižuje riziko nákladných oprav.

Flexibilní šířka bubnu

 • Dvoudílné bubny umožňují pohodlnou šířku konverze 82 cm až 56 cm. Jeden stroj může pokrýt dvě pracovní šířky v závislosti na požadavcích aplikace a s odstraněním vnějších nástavců.
 • Snadno odnímatelné nástavce zahrnují centrální montážní systém, který chrání šrouby před poškozením během provozu

Třetí infračervené příjmové oko

 • Patentované třetí infračervené příjmové oko na horní straně příkopového válce eliminuje ztráty signálu, přičemž zachovává kontrolu přímé viditelnosti válce i při práci ve výkopu. Provoz může být garantován, protože třetí infračervený signál vede k menšímu počtu přerušení a zlepšuje provozní efektivitu.

Ovládání Compatec-Compaction

 • Zvyšuje produktivitu na pracovišti; obsluhující osoba může pracovat s optimální účinností, protože stupeň zhutnění půdy je vždy dobře viditelný. Zobrazuje se průběh zhutňování půdy i příslušná maximální úroveň.

 

Skutečná hloubka zhutnění se může lišit od zde uvedených hodnot v závislosti na vlastnostech půdy a vlivech prostředí. V každém případě doporučujeme zkontrolovat výsledek hutnění pomocí vhodných měřicích přístrojů.

DOSTUPNOST A CENU STROJE OVĚŘÍME VŽDY AKTUÁLNĚ U DODAVATELE, BUDETE PŘEDEM INFORMOVÁNI.

Cena přepravy bude v objednávce upravena dle rozměrů a váhy zboží. O úpravě ceny budete předem informováni.

Vezměte prosím na vědomí, že nabídka produktů se může v jednotlivých zemích lišit. Zde zobrazený obsah / produkty nemusí být dostupné ve vaší zemi. Zobrazené ilustrace, vybavení a údaje se také mohou lišit od aktuálního dodacího programu ve vaší zemi. Mohou být zobrazeny volitelné doplňky, které jsou za příplatek. Změny vyhrazeny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební technika
Hmotnost: 1495 kg
Výrobce: Wacker Neuson

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX