Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Vysokofrekvenční měnič AFE 2500T ENAR +

Kód: 22564
Dárek
Značka: Enar
63 255 Kč / ks 52 277 Kč bez DPH
do 3 až 10 dnů
Vysokofrekvenční měnič v trubkovém rámu k ponorným vibrátorům, trubkový rám, tepelně-magnetický jistič, měnič s permanentními magnety, 3 zásuvky, výkon 4 000 W, napětí 400 V, proud 35 A, frekvence 200 Hz, hmotnost 34 kg

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AFE 2500T - Měnič frekvence a napětí pro ponorné vibrátory v rámu, 3 zásuvky, výkon 2,5 kVA

Vysokofrekvenční měnič Afe je vysoce kvalitní a díky své robustní konstrukci může zvládnout i nejnáročnější potřeby. Konstrukce umožňuje jednoduchou manipulaci.

VLASTNOSTI:

  • Závěsné místo pro zvedání jeřábem
  • Robustní trubkový rám měnič chrání a usnadňuje přepravu
  • Přívodní kabel a zásuvky odpovídají příslušným normám EU
  • Zařízení je konstruováno pro dosahování nejvyšší výkonnosti
  • Je navržen tak, aby byl odolný. Díky vysoce kvalitním materiálům a robustnímu rámu vydrží  i na těch nejnáročnějších pracovištích. Rám také umožňuje pohodlnou přepravu díky tomu, že se snadněji zvedá a přenáší.
  • Bezpečnější - nízké rizikové úrovně napětí. Ačkoli je vstupem motoru buď 230 V, nebo 400 V, tento chytrý motor odděluje vysoké a nízké napětí. To znamená, že výstupní proud, který prochází rukama uživatele, je pouze 42 V. Žádné otřesy, žádné problémy.
  • Žádné čekání! Více zástrček, více práce. Řada AFE má možnost 1, 2, 3 a dokonce 4 zásuvek, to znamená, že nemusíte stát a čekat na zásuvku.
  • Skvělá ochrana motoru - automatické odpojování. Kromě ochrany motoru prostřednictvím prostředků vysoce kvalitního krytu, je motor vybaven také automatickým odpojením. vypínač. Když snímač detekuje elektrické přepětí, spínač se odpojí, aby chránil motor, což znamená, že nedojde k jeho vyhoření.

MODELY: TŘÍFÁZOVÉ PROVEDENÍ: AFE2500, AFE3500, AFE4500
TYP: Zapojení tohoto generátoru tvoří motor a transformační obvod s magnetickou indukcí (permanentní magnety a magnetické těsnění).
APLIKACE: Transformace napětí a vstupní frekvence na bezpečné třífázové napětí 42V o frekvenci 200Hz pro napájení vibrátorů s motorovými hlavicemi typu ENAR M3AF, M5AF, M6AF a M7AF.
RÁM: VELMI PEVNÝ RÁM s podvozkem
NAPÁJECÍ KABEL: standardní délka 5m se zástrčkou typu EEC s pevností izolace 1 kV
MOŽNOST PŘIPOJENÍ: Celkový odběr při zatížení připojených vibrátorů nesmí překročit předepsanou intenzitu proudu uvedenou v tabulce elektrických parametrů.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

Vezměte prosím na vědomí, že zobrazené ilustrace, vybavení a údaje se také mohou lišit od aktuálního dodacího programu. Mohou být zobrazeny volitelné doplňky, které jsou za příplatek. Změny vyhrazeny.

Cena přepravy může být v objednávce upravena dle rozměrů a váhy zboží. O případné úpravě ceny budete předem informováni.

DOSTUPNOST A CENU ZBOŽÍ OVĚŘÍME VŽDY AKTUÁLNĚ, BUDETE PŘEDEM INFORMOVÁNI.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební technika
Hmotnost: 34 kg
Výrobce: Enar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX